İlan Künyesi
- Pozisyon
- Yönetici Asistanı
- Lokasyon
- Adana
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 3 Temmuz 2026
Çakır Cars, Adana lokasyonunda görev yapacak Yönetici Asistanı arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 3 Temmuz 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Beklenen Nitelikler
- 22 ila 30 yaş aralığında
- Sorumluluk bilinci yüksek, detaylara özen gösteren
- Prezantabl, dış görünüşüne özen gösteren
Üstlenilecek Görevler
- Günlük evrak işlerini düzenlemek ve takip etmek
- Yöneticiye günlük işlerde destek olmak, ajanda ve takvim yönetimi yapmak
- Diğer idari ve operasyonel görevlerde yöneticiye yardımcı olmak
- Organizasyon becerisi güçlü, zaman yönetimi konusunda başarılı
Genel Açıklama
Otomotiv Sektöründe Olan Firmamız için Bayan Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.
Pazar tatil.
Yöneticinin kişiler işlerinde destek sağlama.
Toplantı organizasyonları yapmak ve raporları düzenlemek.
İletişim becerileri gelişmiş, esnek saatlere uyum temin edecek.
Pozisyon Koşulları
- Çalışma saatleri : sabah 9.00 - akşam 18.00
Yönetici Asistanı Pozisyonu Hakkında
Yönetici Asistanı pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Çakır Cars tarafından açılan Yönetici Asistanı ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Çakır Cars bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Adana ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu Yönetici Asistanı pozisyonu için, Adana bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve Çakır Cars ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
Çakır Cars Yönetici Asistanı ilanına nasıl başvuru yapılır?
Çakır Cars firmasının Yönetici Asistanı kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Adana ofisi başvurunuzu inceleyecektir.
Çakır Cars Yönetici Asistanı çalışma modeli nasıl?
Çakır Cars, Yönetici Asistanı kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri Adana olarak planlanmaktadır.
Çakır Cars Yönetici Asistanı için aranan deneyim seviyesi nedir?
Çakır Cars, Yönetici Asistanı pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Çakır Cars - Şirket Bilgileri
Adana Hakkında
Çukurova'nın merkezi. Tarım ve gıda sanayii güçlü.