
İlan Künyesi
- Pozisyon
- Kamyon Şoförü
- Lokasyon
- Ankara
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 13 Haziran 2026
Duranoğulları Beton Elemanları, Ankara lokasyonunda görev yapacak Kamyon Şoförü arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 13 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Genel Açıklama
Gerekli sürücü belgeleri ve evrakları eksiksiz olan (SRC,PSİKOTEKNİK,DİJİTAL EHLİYET VB.).
Uzun süreli ve düzenli çalışmayı hedefleyen,.
Adli sicil kaydı bulunmayan,.
Ofisimiz konum olarak Yenimahalle Aselsan'ın yanında bulunmaktadır.
Öğle yemeği şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.
Haftanın 6 günü 08.00-18.00 çalışma yapılmaktadır.
Üstlenilecek Görevler
- Kilit taşı ve karo sektöründe faaliyet gösteren Yenimahalle’deki satış ofisimiz bünyesinde, Ankara içi sevkiyatlarda görevlendirilmek üzere kamyon şoförü arayışımız bulunmaktadır
- Ankara içi sevkiyat süreçlerinde görev alabilecek,
- Görevini yerine getirmesine engel sağlık sorunu bulunmayan,
Beklenen Nitelikler
- Ankara bölgesine bilgi sahibi,
- Sorumluluk bilinci yüksek, disiplinli ve ekip içinde uyumlu çalışabilen
- Uygun adayların başvurularını bekliyoruz
Pozisyon Koşulları
- Servis imkanımız bulunmamaktadır
- Lütfen mesai saatleri içerisinde ulaşınız
Duranoğulları Beton Elemanları Hakkında
Duranoğulları Beton Elemanları tüm ilanlarını görKamyon Şoförü Pozisyonu Hakkında
Kamyon Şoförü pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Duranoğulları Beton Elemanları tarafından açılan Kamyon Şoförü ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Duranoğulları Beton Elemanları bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Ankara ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu Kamyon Şoförü pozisyonu için, Ankara bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve Duranoğulları Beton Elemanları ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
Duranoğulları Beton Elemanları Kamyon Şoförü ilanına nasıl başvuru yapılır?
Duranoğulları Beton Elemanları firmasının Kamyon Şoförü kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Ankara ofisi başvurunuzu inceleyecektir.
Duranoğulları Beton Elemanları Kamyon Şoförü çalışma modeli nasıl?
Duranoğulları Beton Elemanları, Kamyon Şoförü kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri Ankara olarak planlanmaktadır.
Duranoğulları Beton Elemanları Kamyon Şoförü için aranan deneyim seviyesi nedir?
Duranoğulları Beton Elemanları, Kamyon Şoförü pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Duranoğulları Beton Elemanları - Şirket Bilgileri
Ankara Hakkında
Başkent ve kamu sektörünün merkezi. Savunma sanayii ve teknoloji sektörlerinde güçlü.
Kamyon Şoförü ile İlgili Diğer İlanlar
Temizlik Görevlisi (Çiğli Aosb)
İCDC İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK
Lojistik Personeli
Kitapyurdu Yayıncılık Ve İletişim A. Ş.
Ön Muhasebe Elemanı
Hakersan Banyo Aksesuarları
Özel Güvenlik Görevlisi - Kargo Halkalı - Bay
GLM GRUP
Resepsiyon Görevlisi
Panel Elektro