İlan Künyesi
- Pozisyon
- Montaj Elemanı
- Lokasyon
- Ankara
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 19 Haziran 2026
Arc Archıtecture, Ankara lokasyonunda görev yapacak Montaj Elemanı arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 19 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Başvuru Kriterleri
- Ankara (Sincan) Ankara ASO 2-3 Organize Sanayi’de bulunan kurumsal fabrikada;
- 25-45 yaş aralığında asgari 3 yıl tecrübesi olan erkek personeller;
Çalışma Düzeni
- Tam Zamanlı
- Vardiyalı çalışma ve mesaili çalışmaya uygun,
Trim ( Montaj ) Personeli Mert Bey.
Arc Archıtecture Hakkında
Arc Archıtecture tüm ilanlarını görMontaj Elemanı Pozisyonu Hakkında
Montaj Elemanı pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Arc Archıtecture tarafından açılan Montaj Elemanı ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Arc Archıtecture bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Ankara ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu Montaj Elemanı pozisyonu için, Ankara bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve Arc Archıtecture ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
Arc Archıtecture Montaj Elemanı ilanına nasıl başvuru yapılır?
Arc Archıtecture firmasının Montaj Elemanı kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Ankara ofisi başvurunuzu inceleyecektir.
Arc Archıtecture Montaj Elemanı çalışma modeli nasıl?
Arc Archıtecture, Montaj Elemanı kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri Ankara olarak planlanmaktadır.
Arc Archıtecture Montaj Elemanı için aranan deneyim seviyesi nedir?
Arc Archıtecture, Montaj Elemanı pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Arc Archıtecture - Şirket Bilgileri
Ankara Hakkında
Başkent ve kamu sektörünün merkezi. Savunma sanayii ve teknoloji sektörlerinde güçlü.
Montaj Elemanı ile İlgili Diğer İlanlar
Senior Collection Merchandiser
FATEKS GİYİM
CNC Torna Operatörü
ROLLS ROYCE SOLUTIONS ENERJİ DENİZ VE SAVUNMA A.Ş.
Makine Montaj Elemanı
OMAKSAN MAKİNE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Muhasebe Elemanı
ÖZÇELİKKAYALAR ALIŞVERİŞ MERK.PETROL TARIM GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Ofis Görevlisi
TRAKYA KESİCİ TAKIMLAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ