İlan Künyesi
- Pozisyon
- Üretim Personeli
- Lokasyon
- Ankara
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 23 Haziran 2026
Fitnut Gıda Anonim Şirketi, Ankara lokasyonunda görev yapacak Üretim Personeli arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 23 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Gıda Üretim de çalışacak Serhat Mah./ OSTİM/ Yenimahalle / ANKARA.
Çalışma Koşulları
- Çalışma saati : 07:30 - 17:30
- Hafta sonu cumartesi - pazar tatil
- Mesai yok
- Vardiya Yok
Fitnut Gıda Anonim Şirketi Hakkında
Fitnut Gıda Anonim Şirketi tüm ilanlarını görÜretim Personeli Pozisyonu Hakkında
Üretim Personeli pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Fitnut Gıda Anonim Şirketi tarafından açılan Üretim Personeli ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Fitnut Gıda Anonim Şirketi bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Ankara ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu Üretim Personeli pozisyonu için, Ankara bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve Fitnut Gıda Anonim Şirketi ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
Fitnut Gıda Anonim Şirketi Üretim Personeli ilanına nasıl başvuru yapılır?
Fitnut Gıda Anonim Şirketi firmasının Üretim Personeli kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Ankara ofisi başvurunuzu inceleyecektir.
Fitnut Gıda Anonim Şirketi Üretim Personeli çalışma modeli nasıl?
Fitnut Gıda Anonim Şirketi, Üretim Personeli kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri Ankara olarak planlanmaktadır.
Fitnut Gıda Anonim Şirketi Üretim Personeli için aranan deneyim seviyesi nedir?
Fitnut Gıda Anonim Şirketi, Üretim Personeli pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Fitnut Gıda Anonim Şirketi - Şirket Bilgileri
Ankara Hakkında
Başkent ve kamu sektörünün merkezi. Savunma sanayii ve teknoloji sektörlerinde güçlü.
Üretim Personeli ile İlgili Diğer İlanlar
Makine Bakım Elemanı
RİVA GRUP HAZIR GIDA PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ