
Mekanik Teknisyeni/Erkek- Kadıköy/İstanbul
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.İlan Künyesi
- Pozisyon
- Mekanik Teknisyeni
- Lokasyon
- İstanbul Anadolu
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 22 Haziran 2026
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş., İstanbul Anadolu lokasyonunda görev yapacak Mekanik Teknisyeni arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 22 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. Bünyesinde;.
Adaylarda Aranan Özellikler
- Kadıköy bölgesinde bulunan Site projemizde görev alabilecek Erkek Mekanik teknisyeni Personelleri alınacaktır
- Askerlik ile ilişiği bulunmayan
- Meslek lisesinden mezun olmuş veya Mesleki yeterlilik belgesi( Tesisat alanında) bulunan
- Site tecrübesi bulunan
- Sıhhi Tesisat (demir ve plastik tesisat işleri yapabilen)
- Isıtma-soğutma-iklimlendirme - VRV sistemlerinin işletilmesinde tecrübeli
- Anadolu yakasında yaşayan; öncelikli olarak Kadıköy bölgesine yakın oturan
Çalışma Koşulları
- Vardiyalı çalışabilecek,
- Yemek : Multinet
- Vardiya Sistemi: 2 VARDİYA ( 07:00-15:00 / 15:00-23:00)
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. Hakkında
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. tüm ilanlarını görMekanik Teknisyeni Pozisyonu Hakkında
Mekanik Teknisyeni pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. tarafından açılan Mekanik Teknisyeni ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
İstanbul Anadolu ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu Mekanik Teknisyeni pozisyonu için, İstanbul Anadolu bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. Mekanik Teknisyeni ilanına nasıl başvuru yapılır?
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. firmasının Mekanik Teknisyeni kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. İstanbul Anadolu ofisi başvurunuzu inceleyecektir.
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. Mekanik Teknisyeni çalışma modeli nasıl?
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş., Mekanik Teknisyeni kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri İstanbul Anadolu olarak planlanmaktadır.
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. Mekanik Teknisyeni için aranan deneyim seviyesi nedir?
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş., Mekanik Teknisyeni pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. - Şirket Bilgileri
Mekanik Teknisyeni ile İlgili Diğer İlanlar
Temizlik Görevlisi (Çiğli Aosb)
İCDC İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK
Lojistik Personeli
Kitapyurdu Yayıncılık Ve İletişim A. Ş.
Ön Muhasebe Elemanı
Hakersan Banyo Aksesuarları
Özel Güvenlik Görevlisi - Kargo Halkalı - Bay
GLM GRUP
Resepsiyon Görevlisi
Panel Elektro