Gizli Firma

Fen Bilgisi Öğretmeni

Gizli Firma
İstanbul Yarı Zamanlı Bugün
Orta Seviye (2-5 Yıl)Öne Çıkan
Bugün 3 görüntülenme
Hızlı Başvuru 313 Açık Pozisyon

İlan Künyesi

Pozisyon
Fen Bilgisi Öğretmeni
Lokasyon
İstanbul
Çalışma Şekli
Yarı Zamanlı
Deneyim
Orta Seviye (2-5 Yıl)
Yayın Tarihi
29 Haziran 2026

Gizli Firma, İstanbul lokasyonunda görev yapacak Fen Bilgisi Öğretmeni arıyor. yarı zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 29 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.

İş Tanımı

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuza, part-time çalışabilecek Fen Bilimleri  Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır. Öğrenci odaklı, iletişimi güçlü ve sorumluluk sahibi adayların başvurularını bekliyoruz.



Aday Kriterleri






Eğitim SeviyesiÜniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci)
Deneyim3 - 5 yıl arası
BölümFen Bilgisi Öğretmenliği,Fen Bilimleri


Pozisyon Bilgileri







Çalışma ŞekliYarı Zamanlı / Part Time
Çalışma Modeliİş Yerinde
Lokasyonİstanbul
Pozisyon SeviyesiUzman

Fen Bilgisi Öğretmeni Pozisyonu Hakkında

Fen Bilgisi Öğretmeni pozisyon rehberine git

Başvuru İpuçları

1

Gizli Firma tarafından açılan Fen Bilgisi Öğretmeni ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Gizli Firma bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.

2

İstanbul lokasyonundaki bu yarı zamanlı Fen Bilgisi Öğretmeni pozisyonu için müsaitlik takviminizinetleştirin. Gizli Firma ile görüşmenizde esnek çalışma saatlerine uyumunuzu ve kısıtlı sürede verimli çalışma pratiğinizi anlatın.

Sıkça Sorulan Sorular

Gizli Firma Fen Bilgisi Öğretmeni ilanına nasıl başvuru yapılır?

Gizli Firma firmasının Fen Bilgisi Öğretmeni kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Yönlendirme Gizli Firma kariyer portalına yapılmaktadır.

Gizli Firma Fen Bilgisi Öğretmeni çalışma modeli nasıl?

Gizli Firma, Fen Bilgisi Öğretmeni kadrosu için yarı zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri İstanbul olarak planlanmaktadır.

Gizli Firma Fen Bilgisi Öğretmeni için aranan deneyim seviyesi nedir?

Gizli Firma, Fen Bilgisi Öğretmeni pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.

Gizli Firma - Şirket Bilgileri

Lokasyonİstanbul

İstanbul Hakkında

Yaşam Maliyeti: Orta-Yüksek
Ulaşım: Mükemmel
Metro Mevcut
Teknoloji: Lider
57 Üniversite
Bölge: Marmara

Türkiye'nin en büyük şehri ve iş merkezi. Finans, teknoloji ve medya sektörlerinde lider konumda.