
İlan Künyesi
- Pozisyon
- Sevkiyat Personeli
- Lokasyon
- Kocaeli
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 23 Haziran 2026
Workroom Reklam, Kocaeli lokasyonunda görev yapacak Sevkiyat Personeli arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 23 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Görev ve Sorumluluklar
- Üretimden çıkan mobilyaların paketlenmesi ve sevkiyata hazırlanması
- Paketleme süreçlerinin kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesi
Adaylarda Aranan Özellikler
- Reklam sektöründe faaliyet gösteren, Kocaeli'nin Dilovası lokasyonunda bulunan fabrikamızda tam zamanlı çalışacak;
- Kocaeli, Gebze, Darıca, Çayırova yada İstanbul Anadolu yakasında yaşayan
- Askerlik hizmetini yerine getirmiş
- Mobilya paketleme alanında 1-2 yıl deneyimli
İlan Detayı
Mobilya Paketleme Personeli arayışımız bulunmaktadır.
İŞİN TANIMI;.
Paketleme esnasında herhangi bir hata veya eksiklik oluşmaması için detaylara özen gösteren çalışılması.
Çalışma alanının düzenli ve temiz tutulması.
Diğer paketleme elemanları ve üretim ekibiyle uyumlu bir şekilde çalışma.
İş güvenliği kurallarına uyulması.
Workroom Reklam Hakkında
Workroom Reklam tüm ilanlarını görSevkiyat Personeli Pozisyonu Hakkında
Sevkiyat Personeli pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Workroom Reklam tarafından açılan Sevkiyat Personeli ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Workroom Reklam bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Kocaeli ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu Sevkiyat Personeli pozisyonu için, Kocaeli bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve Workroom Reklam ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
Workroom Reklam Sevkiyat Personeli ilanına nasıl başvuru yapılır?
Workroom Reklam firmasının Sevkiyat Personeli kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Kocaeli ofisi başvurunuzu inceleyecektir.
Workroom Reklam Sevkiyat Personeli çalışma modeli nasıl?
Workroom Reklam, Sevkiyat Personeli kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri Kocaeli olarak planlanmaktadır.
Workroom Reklam Sevkiyat Personeli için aranan deneyim seviyesi nedir?
Workroom Reklam, Sevkiyat Personeli pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Workroom Reklam - Şirket Bilgileri
Kocaeli Hakkında
Türkiye'nin sanayi başkenti. Otomotiv ve kimya sektörleri yoğun.
Sevkiyat Personeli ile İlgili Diğer İlanlar
Temizlik Görevlisi (Çiğli Aosb)
İCDC İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK
Lojistik Personeli
Kitapyurdu Yayıncılık Ve İletişim A. Ş.
Ön Muhasebe Elemanı
Hakersan Banyo Aksesuarları
Özel Güvenlik Görevlisi - Kargo Halkalı - Bay
GLM GRUP
Resepsiyon Görevlisi
Panel Elektro