İlan Künyesi
- Pozisyon
- Personel Taşımığı Araç Sorumlusu
- Lokasyon
- Kocaeli
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 9 Haziran 2026
Çalışoğlu, Kocaeli lokasyonunda görev yapacak Personel Taşımığı Araç Sorumlusu arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 9 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Başvuru Kriterleri
- Asgari Lise mezunu
- Sürücü ehliyetli ve aktif araç kullanabilen
- Öncelikli olarak araç tedarik işlemlerinde deneyime sahip
- Öncelikli olarak personel taşımacılığı sektör deneyimi bulunan,
- Office programlarına bilgi sahibi
- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen
- Takım çalışması ve işbirliğine yatkın
- Aşağıda belirtiğimiz bölgelerde yaşayan :
Pozisyonun Kapsamı
- . Servis şoförlerinin koordinasyonunun sağlanması
- . Müşterilerimiz ile firmamız arasındaki kurumsal iletişimin yerine getirilmesi
- . Görev aldığı firmaların servis, taşımacılık konusunda sorumluluğunun üstlenilmesi
- . Servis araçlarının geliş gidişlerinin kontrol edilerek verilerin girişinin yapılması
- . Yeni ve mevcut projelerin tüm operasyonlarının takip edilmesi,
İşveren Bilgilendirmesi
Hizmet verdiğimiz Lokasyonlarda;.
. Kendisine bağlı sürücülerin yönetilip ve yönlendirilmesi.
. Projesi kapsamında gerektiği hallerde araç, gerekirse sürücü temin edilmesi.
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar.
Dış görünümüne özen gösteren.
Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek.
İnsan ilişkilerinde başarılı.
Esenler, Bayrampaşa, Küçük Çekmece, Başakşehir, Beşiktaş, Beyoğlu,Bakırköy.
Arnavutköy,Bağcılar,Bahçelievler,Eminönü,Eyüp,Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören.
Kağıthane, Şişli, Sultangazi, Zeytinburnu,Esenyurt,Avcılar.Beylikdüzü,Silivri.
Pendik Tuzla.
Şekerpınar, Gebze,Derince, Körfez.
Çalışma Düzeni
- . Sahada aktif olarak servis araç ve sürücü denetimleri ve yönlendirmelerinin yapılması
- . Gereğinde şirketimizin öz malları olan binek ve hafif ticari araçların koordine edilmesi,
Çalışoğlu Hakkında
Çalışoğlu tüm ilanlarını görPersonel Taşımığı Araç Sorumlusu Pozisyonu Hakkında Bilgiler
Pozisyon Profili
Çalışoğlu, Kocaeli merkezinde Personel Taşımığı Araç Sorumlusu pozisyonu için aday aramaktadır. Bu görev, şirketin Kocaeli operasyonlarında aktif rol üstlenmeyi gerektirmektedir. Beklenen deneyim seviyesi: orta seviye (2-5 yıl).
Aranan Temel Yetkinlikler
Çalışoğlu tarafından Personel Taşımığı Araç Sorumlusu pozisyonu için belirtilen temel beklentiler arasında güçlü iletişim becerileri, takım çalışmasına yatkınlık, aktif sürücü belgesi, müşteri ilişkileri yönetimi ve ERP sistemleri deneyimi yer almaktadır. Bu yetkinliklere sahip adaylar değerlendirme sürecinde öne çıkacaktır.
Çalışma Ortamı
Personel Taşımığı Araç Sorumlusu pozisyonu tam zamanlı çalışma düzeninde planlanmıştır. Kocaeli ofisinde hafta içi mesai saatleri içinde görev yapılması beklenmektedir.
Kariyer Perspektifi
Personel Taşımığı Araç Sorumlusu pozisyonu, Çalışoğlu bünyesinde profesyonel gelişim fırsatı sunan bir kadrodur. Deneyim biriktirdikçe üst pozisyonlara ilerleme ve uzmanlık alanında derinleşme imkanı bulunmaktadır.
Çalışma Koşulları ve Detaylar
Başvuru İpuçları
Çalışoğlu tarafından açılan Personel Taşımığı Araç Sorumlusu ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Çalışoğlu bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Kocaeli ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu Personel Taşımığı Araç Sorumlusu pozisyonu için, Kocaeli bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve Çalışoğlu ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
Çalışoğlu Personel Taşımığı Araç Sorumlusu ilanına nasıl başvuru yapılır?
Çalışoğlu firmasının Personel Taşımığı Araç Sorumlusu kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Kocaeli ofisi başvurunuzu inceleyecektir.
Çalışoğlu Personel Taşımığı Araç Sorumlusu çalışma modeli nasıl?
Çalışoğlu, Personel Taşımığı Araç Sorumlusu kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri Kocaeli olarak planlanmaktadır.
Çalışoğlu Personel Taşımığı Araç Sorumlusu için aranan deneyim seviyesi nedir?
Çalışoğlu, Personel Taşımığı Araç Sorumlusu pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Personel Taşımığı Araç Sorumlusu ile İlgili Diğer İlanlar
Satış Uzmanı - Bingöl
FUZUL TASARRUF FİNANSMAN A.Ş.
Otel Satış Danışmanı
CORNERPARK OTEL TICARET LIMITED SIRKETI
Makine Bakım Elemanı
RİVA GRUP HAZIR GIDA PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
