İlan Künyesi
- Pozisyon
- Üretim Planlama Sorumlusu
- Lokasyon
- Kocaeli
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 4 Haziran 2026
Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti., Kocaeli lokasyonunda görev yapacak Üretim Planlama Sorumlusu arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 4 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Başvuru Kriterleri
- Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun
- MS Office programlarını (özellikle Excel) etkin kullanabilen
- İletişim becerileri güçlü, ekip içinde uyumlu çalışabilen
- Sorumluluk alabilen, öğrenmeye ve gelişime açık
- Eğitim SeviyesiÜniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
- Deneyim2 - 10 yıl arası
- EhliyetB
- Askerlik DurumuYapıldı
- Pozisyon SeviyesiYönetici adayı
Pozisyonun Kapsamı
- Üretim, Planlama Mühendisi ve Metal işleri sorumlusu
- Üretim süreçlerimizin planlanması, takibi ve geliştirilmesinde görev alacak; üretim sahası ile planlama süreçleri arasında köprü görevi üstlenecek Üretim, Planlama Mühendisi Metal İşleri Sorumlusu alınacaktır
- Bu pozisyon, üretim hedeflerinin zamanında ve verimli şekilde gerçekleştirilmesine katkı temin edecek, süreçleri analiz ederek iyileştirme fırsatları sunacaktır
- Günlük, haftalık ve aylık üretim planlarının hazırlanmasına destek olmak
- Üretim planları doğrultusunda iş emirlerinin oluşturulması ve takibi
- Kapasite, iş gücü ve makine kullanımının planlanmasına katkı sağlamak
- Stok seviyeleri, hammadde ve yarı mamul ihtiyaçlarının takibi
- Üretim sahası ile koordinasyon içinde çalışarak akışın sürekliliğini sağlamak
- Verimlilik, zaman ve maliyet analizlerine destek olmak
İşveren Bilgilendirmesi
Firma Hakkında.
Dekor Rulo Fırça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1966 yılında faaliyete başlamış; iç ve dış cephe boyaları ile sıvalarınkolay, verimli ve tasarruflu kullanılmasını sağlayan el aletleri üretimi alanında sektörün köklü ve öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.
Yurt içi ve yurt dışına yayılan geniş bayi ağı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve sürekli gelişimi hedefleyen kurumsal yapısı ile firmamız, geçmişten aldığı güçle bugünlere ulaşmış ve geleceğe güvenle bakmaktadır.
Pozisyon Hakkında.
İş Tanımı.
Üretim gerçekleşmelerinin plan ile karşılaştırılması ve sapmaların raporlanması.
Süreç iyileştirme ve standardizasyon çalışmalarında aktif rol almak.
Raporlama ve dokümantasyon süreçlerini yürütmek.
Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş.
Analitik düşünme ve problem çözme becerisi yüksek.
Çalışma Modeliİş Yerinde.
Lokasyonİstanbul, Kocaeli.
Çalışma Düzeni
- Çalışma ŞekliTam Zamanlı
Üretim Planlama Sorumlusu Pozisyonu Hakkında
Üretim Planlama Sorumlusu pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti. tarafından açılan Üretim Planlama Sorumlusu ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti. bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Kocaeli ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu Üretim Planlama Sorumlusu pozisyonu için, Kocaeli bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti. ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti. Üretim Planlama Sorumlusu ilanına nasıl başvuru yapılır?
Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının Üretim Planlama Sorumlusu kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Yönlendirme Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti. kariyer portalına yapılmaktadır.
Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti. Üretim Planlama Sorumlusu çalışma modeli nasıl?
Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti., Üretim Planlama Sorumlusu kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri Kocaeli olarak planlanmaktadır.
Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti. Üretim Planlama Sorumlusu için aranan deneyim seviyesi nedir?
Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti., Üretim Planlama Sorumlusu pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Dekor Rulo Fırça San.ve Tic.Ltd.Şti. - Şirket Bilgileri
Kocaeli Hakkında
Türkiye'nin sanayi başkenti. Otomotiv ve kimya sektörleri yoğun.
Üretim Planlama Sorumlusu ile İlgili Diğer İlanlar
Makine Bakım Elemanı
RİVA GRUP HAZIR GIDA PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ