
İlan Künyesi
- Pozisyon
- Ahşap Mobilya Cila Elemanı
- Lokasyon
- Türkiye
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 17 Haziran 2026
Nyn Askı, bünyesine katılacak Ahşap Mobilya Cila Elemanı pozisyonu için aday aramaktadır. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 17 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Üstlenilecek Görevler
- İstanbul Küçükçekmece şubemizde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ‘‘AHŞAP MOBİLYA CİLA ELEMANI ’’ takım arkadaşları aramaktayız. Aranan nitelikler;
- Malzeme toplama dizilimini yapacak,
- Kalite kontrol işlemlerini yerine getirecek,
- Verilen görev ve sorumlulukları yerine getirebilecek,
- Ahşap mobilyaların cila işlemlerini özenle ve zamanında gerçekleştirmek
- Kullanılan malzeme ve ekipmanların bakımını yapmak, her zaman çalışır durumda olmalarını sağlamak
- Çalışma alanının temizliği ve düzenini sağlamak
- Kalite standartlarına uygun üretim yapmak ve gerekli kalite kontrol aşamalarını takip etmek
- Ürünler üzerinde kalite kontrol yapmak ve herhangi bir hata durumunda gerekli düzeltici işlemleri gerçekleştirmek
- Eğer siz de dinamik ve uzman bir ekibin parçası olarak çalışmak, yeteneklerinizi geliştirmek ve katkı sağlamak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz
Beklenen Nitelikler
- Ekip içinde uyumlu çalışabilen,
- 20-40 yaş aralığında,
- Askerlik hizmetini tamamlamış,
Pozisyon Koşulları
- Tam Zamanlı Çalışma Şekli
Genel Açıklama
İş ilanı: AHŞAP MOBİLYA CİLA ELEMANI.
Tekstil sektöründe ahşap askı ve askı ekipmanları imalatıyla faaliyet gösteren NYN Askı 10000 m2’ye ulaşan kapalı alanı ve yaklaşık 100 çalışanı ile Türkiye pazarında lider, Avrupa’da en büyük ahşap askı üreticisi konumundadır.
Üretiminin %70’ini ihraç eden bir potansiyele sahiptir.
Müşteri memnuniyetine verilen önemle; ürünleri, insan kaynağını, süreçleri ve çevre kalitesini sürekli iyileştirmek suretiyle bu lider konumunu korumaktadır.
Bugün NYN, ISO 9001:2008(57219) belgesi ile kalitesini onaylatmış ve çalıştığı müşterilerinin tamamı tarafından “Stratejik İş Ortağı” olarak belirlenmiştir.
Türkiye’nin yanı sıra; Almanya, Fransa ve İtalya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde satış kanallarını kurmuştur.
Fırça macun işlemlerinin yapılmasını temin edecek,.
Günlük rutin işlere destek sağlayabilecek,.
Küçükçekmece, İstanbul Avrupa.
NYN ASKI olarak, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Ahşap Mobilya Cila Elemanı Pozisyonu Hakkında Bilgiler
Aranan Temel Yetkinlikler
Nyn Askı tarafından Ahşap Mobilya Cila Elemanı pozisyonu için belirtilen temel beklentiler arasında takım çalışmasına yatkınlık, müşteri ilişkileri yönetimi ve satış ve pazarlama deneyimi yer almaktadır. Bu yetkinliklere sahip adaylar değerlendirme sürecinde öne çıkacaktır.
Kariyer Perspektifi
Ahşap Mobilya Cila Elemanı pozisyonu, Nyn Askı bünyesinde profesyonel gelişim fırsatı sunan bir kadrodur. Deneyim biriktirdikçe üst pozisyonlara ilerleme ve uzmanlık alanında derinleşme imkanı bulunmaktadır.
Çalışma Koşulları ve Detaylar
Başvuru İpuçları
Nyn Askı tarafından açılan Ahşap Mobilya Cila Elemanı ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Nyn Askı bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Nyn Askı, Ahşap Mobilya Cila Elemanı pozisyonu için orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde adaylar arıyor. Kariyer geçmişinizde bu seviyeye uygun projeleri ve elde ettiğiniz ölçülebilir sonuçları başvuru dosyanızda detaylandırın.
Sıkça Sorulan Sorular
Nyn Askı Ahşap Mobilya Cila Elemanı ilanına nasıl başvuru yapılır?
Nyn Askı firmasının Ahşap Mobilya Cila Elemanı kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. İlgili birim başvurunuzu inceleyecektir.
Nyn Askı Ahşap Mobilya Cila Elemanı çalışma modeli nasıl?
Nyn Askı, Ahşap Mobilya Cila Elemanı kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir.
Nyn Askı Ahşap Mobilya Cila Elemanı için aranan deneyim seviyesi nedir?
Nyn Askı, Ahşap Mobilya Cila Elemanı pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Ahşap Mobilya Cila Elemanı ile İlgili Diğer İlanlar
Kurumsal Satış Danışmanı
Alanya Özkaymak Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Direkt Satış Uzmanı (Anadolu Yakası)
FUZUL TASARRUF FİNANSMAN A.Ş.
Senior Collection Merchandiser
FATEKS GİYİM
CNC Torna Operatörü
ROLLS ROYCE SOLUTIONS ENERJİ DENİZ VE SAVUNMA A.Ş.
Satış Uzmanı - Mardin Midyat
FUZUL TASARRUF FİNANSMAN A.Ş.