İlan Künyesi
- Pozisyon
- Satış Danışmanı
- Lokasyon
- Türkiye
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 3 Temmuz 2026
- Kategori
- Satış & Pazarlama
Berk Başpınar Profilo Bayii, bünyesine katılacak Satış Danışmanı pozisyonu için aday aramaktadır. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon, Satış & Pazarlama kategorisinde yer almaktadır. İlan 3 Temmuz 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Genel Açıklama
Beyaz Eşya Satış Danışmanı İş İlanı.
Giriş Metni.
Beyaz eşya sektöründe lider konumumuzu sürdürmek için ekibimize yeni bir Beyaz Eşya Satış Danışmanı alınacaktır.
Gereksinimler.
İletişimi güçlü ve müşteri odaklı düşünce yapısına sahip olmak.
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmek.
Müşterilere ürünler hakkında detaylı bilgi vererek, en uygun çözümleri sunmak.
Bakırköy ilçesinde olan mağazamızda, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için işimize olan bağlılığımızı gösterecek, dinamik ve kendine güvenen bir ekip üyesi alımı yapılacaktır.
Siz de bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyor ve beyaz eşya sektöründe kariyerinize yeni bir adım atmak istiyorsanız başvurunuzu bekliyoruz!
Beklenen Nitelikler
- İstanbul Avrupa yakasında Bakırköy ilçesinde bulunan BERK BAŞPINAR PROFİLO BAYİİ'mizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz
- Bu pozisyon, tam zamanlı olarak çalışmayı gerektirir ve müşteri ilişkilerinde güçlü olan, etkili iletişim kurabilen yeni ekip üyelerini heyecanla bekliyoruz
- Beyaz eşya satış danışmanlığı alanında tecrübe sahibi olmak
- Ekip içinde uyumlu çalışabilen ve motivasyonu yüksek olmak
Üstlenilecek Görevler
- Mağaza düzeninin ve ürün teşhirlerinin eksiksiz bir şekilde yapılmasını sağlamak
- Satış hedeflerini gerçekleştirmek için etkin satış tekniklerini kullanmak
- Müşteri memnuniyetini sağlamak ve devam ettirmek
- Stok takibi yapmak ve tedarik süreçlerinde aktif rol almak
Satış Danışmanı Pozisyonu Hakkında
Satış Danışmanı pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Berk Başpınar Profilo Bayii tarafından açılan Satış Danışmanı ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Berk Başpınar Profilo Bayii bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Berk Başpınar Profilo Bayii, Satış Danışmanı pozisyonu için orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde adaylar arıyor. Kariyer geçmişinizde bu seviyeye uygun projeleri ve elde ettiğiniz ölçülebilir sonuçları başvuru dosyanızda detaylandırın.
Sıkça Sorulan Sorular
Berk Başpınar Profilo Bayii Satış Danışmanı ilanına nasıl başvuru yapılır?
Berk Başpınar Profilo Bayii firmasının Satış Danışmanı kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. İlgili birim başvurunuzu inceleyecektir.
Berk Başpınar Profilo Bayii Satış Danışmanı çalışma modeli nasıl?
Berk Başpınar Profilo Bayii, Satış Danışmanı kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir.
Berk Başpınar Profilo Bayii Satış Danışmanı için aranan deneyim seviyesi nedir?
Berk Başpınar Profilo Bayii, Satış Danışmanı pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Berk Başpınar Profilo Bayii - Şirket Bilgileri
Aranan Beceriler
Kariyer Yolu
Tahmini kariyer ilerlemesi, deneyime gore degisebilir
Satış Danışmanı ile İlgili Diğer İlanlar
Kurumsal Satış Mühendisi / Uzmanı
OVA TEKNOLOJİ VE MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ A.Ş.
Saha Satış Sorumlusu
Sözcan İnşaat
Almanca Bilen Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi
MANPOWER
Satış Destek Elemanı
Unilever Distribütörü Gülpaş Dağıtım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.
Mağaza Satış Danışmanı (Eskişehir Vega Outlet)
Faal Mağazacılık