İlan Künyesi
- Pozisyon
- Ekip Üyesi
- Lokasyon
- Türkiye
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 25 Haziran 2026
KFC, bünyesine katılacak Ekip Üyesi pozisyonu için aday aramaktadır. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 25 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
HD Holding olarak, 30 yılı aşkın hızlı servis restoran sektörü deneyimimiz, HD İskender, Pidem ve Makarnam markalarımıza ait 300’ü aşkın restoranımızla her gün büyüyen operasyonumuza; +150 ülkede, 29.000’den fazla restoranla dünyanın en büyük restoran zincirlerinden biri olan KFC markasının Türkiye’de yeniden yapılanma sürecini yönetecek olmanın büyük heyecanını taşıyoruz.Faaliyetlerini “Dünyayı besleyen lider şirket” vizyonu ışığında yürüten KFC büyüyen takımının bir parçası olmak, Ekip Üyesi olarak görev almak istersen haydi başvur!Sana Neler Sunuyoruz?Kariyerine hızlı adımlarla başlayabileceğin bir çalışma ortamı,Online ve şirket içi eğitim programları ile kendini geliştirme fırsatı,Yeni rolüne hızla uyumlanmanı temin edecek oryantasyon ve destek programları,Eğlenceli ve motivasyonu yüksek bir ekip ortamı,“Tadını Çıkar” sloganıyla çalışırken keyif alacağın bir iş deneyimi.Görev ve SorumluluklarMisafirlerimize hızlı ve güler yüzlü hizmet sunmak,Restoranın temizliği ve hijyen standartlarını sağlamak,Sipariş hazırlığı ve servis süreçlerinde destek olmak,Takım arkadaşlarıyla uyum içinde çalışmak,Restoranın operasyonunun kesintisiz yürütülmesine katkı sağlamak.İstenen Yetenek ve UzmanlıklarTercihen asgari lise mezunu olmak,Takım çalışmasına uyum sağlayabilmek,İletişim becerileri yüksek olmak,Esnek vardiya programına uyum göstermek,Enerjik, pozitif ve öğrenmeye açık olmak.Başvurunu hemen yap, KFC ailesine katıl ve enerjini lezzetle buluştur!
Ekip Üyesi Pozisyonu Hakkında
Ekip Üyesi pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
KFC tarafından açılan Ekip Üyesi ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve KFC bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
KFC, Ekip Üyesi pozisyonu için orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde adaylar arıyor. Kariyer geçmişinizde bu seviyeye uygun projeleri ve elde ettiğiniz ölçülebilir sonuçları başvuru dosyanızda detaylandırın.
Sıkça Sorulan Sorular
KFC Ekip Üyesi ilanına nasıl başvuru yapılır?
KFC firmasının Ekip Üyesi kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. İlgili birim başvurunuzu inceleyecektir.
KFC Ekip Üyesi çalışma modeli nasıl?
KFC, Ekip Üyesi kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir.
KFC Ekip Üyesi için aranan deneyim seviyesi nedir?
KFC, Ekip Üyesi pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Ekip Üyesi ile İlgili Diğer İlanlar
Senior Collection Merchandiser
FATEKS GİYİM
CNC Torna Operatörü
ROLLS ROYCE SOLUTIONS ENERJİ DENİZ VE SAVUNMA A.Ş.
Makine Montaj Elemanı
OMAKSAN MAKİNE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Muhasebe Elemanı
ÖZÇELİKKAYALAR ALIŞVERİŞ MERK.PETROL TARIM GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Ofis Görevlisi
TRAKYA KESİCİ TAKIMLAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ