İlan Künyesi
- Pozisyon
- Üretim Elemanı
- Lokasyon
- Türkiye
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 4 Haziran 2026
Rowe Kozmetik Sanayi, bünyesine katılacak Üretim Elemanı pozisyonu için aday aramaktadır. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 4 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Bu Rolde Yürütülecek İşler
- Firmamızın kozmetik ve dermokozmetik ürün üretim tesisinde görevlendirilmek üzere, üretim sürecine aktif katkı temin edecek üretim personeli alınacaktır
- Kozmetik sektöründe üretim alanında aktif görev almak,
- Dermokozmetik ürünlerin kazanlarda üretimini gerçekleştirmek,
- Üretim sırasında hammaddelerin doğru şekilde tartım ve hazırlanmasını sağlamak,
- Sorumlu olduğu alanın düzenini sağlamak, kazan ve parkurların temizlik ve hijyen standartlarını korumak
Pozisyon Gereksinimleri
- Kozmetik sektöründe üretim bölümünde deneyim sahibi,
- Ekip içinde uyumlu çalışabilen, sorumluluk bilinci yüksek,
- Öncelikli olarak Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar veya yakın bölgelerde yaşayan,
İşin Sunduğu Koşullar
- Hafta içi: 09:00 – 19:00
- Hafta sonu: Tatil
Titiz ve disiplinli çalışma prensibine sahip.
Üretim Elemanı Pozisyonu Hakkında
Üretim Elemanı pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Rowe Kozmetik Sanayi tarafından açılan Üretim Elemanı ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Rowe Kozmetik Sanayi bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Rowe Kozmetik Sanayi, Üretim Elemanı pozisyonu için orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde adaylar arıyor. Kariyer geçmişinizde bu seviyeye uygun projeleri ve elde ettiğiniz ölçülebilir sonuçları başvuru dosyanızda detaylandırın.
Sıkça Sorulan Sorular
Rowe Kozmetik Sanayi Üretim Elemanı ilanına nasıl başvuru yapılır?
Rowe Kozmetik Sanayi firmasının Üretim Elemanı kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. İlgili birim başvurunuzu inceleyecektir.
Rowe Kozmetik Sanayi Üretim Elemanı çalışma modeli nasıl?
Rowe Kozmetik Sanayi, Üretim Elemanı kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir.
Rowe Kozmetik Sanayi Üretim Elemanı için aranan deneyim seviyesi nedir?
Rowe Kozmetik Sanayi, Üretim Elemanı pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Rowe Kozmetik Sanayi - Şirket Bilgileri
Aranan Beceriler
Üretim Elemanı ile İlgili Diğer İlanlar
Temizlik Görevlisi (Çiğli Aosb)
İCDC İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK
Lojistik Personeli
Kitapyurdu Yayıncılık Ve İletişim A. Ş.
Ön Muhasebe Elemanı
Hakersan Banyo Aksesuarları
Özel Güvenlik Görevlisi - Kargo Halkalı - Bay
GLM GRUP
Resepsiyon Görevlisi
Panel Elektro