
İlan Künyesi
- Pozisyon
- Mağaza Satış Danışmanı
- Lokasyon
- Türkiye
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 29 Haziran 2026
- Kategori
- Satış & Pazarlama
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti, bünyesine katılacak Mağaza Satış Danışmanı pozisyonu için aday aramaktadır. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon, Satış & Pazarlama kategorisinde yer almaktadır. İlan 29 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
İstanbul Başakşehir/Kayaşehir'de faaliyet gösteren Arçelik mağazamızda görevlendirilmek üzere, satış odaklı çalışacak, bilgisayar kullanımına hakim ve operasyonel süreçlere destek verebilecek ekip arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler
20-35 yaş aralığında,
Tercihen perakende satış deneyimine sahip,
Ön muhasebe süreçlerine aşina veya ofis programlarını etkin kullanabilen,
MS Office programlarına hakim,
İletişim ve ikna becerisi güçlü,
Planlı, dikkatli ve sorumluluk sahibi,
Ekip çalışmasına yatkın,
Öğrenmeye ve gelişime açık.
Görev Tanımı
Müşterilere ürün tanıtımı yapmak ve satış süreçlerini yönetmek.
Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek doğru ürün ve kampanyaları sunmak.
Satış sonrası süreçlerin takibini sağlamak.
Gerektiğinde satış raporları, evrak düzeni ve operasyonel süreçlere destek vermek.
Mağaza düzeni ve müşteri memnuniyetine katkı sağlamak.
Not: Bu pozisyonun temel görevi satış danışmanlığıdır. Ön muhasebe bilgisi, yalnızca raporlama ve operasyonel süreçlere hızlı adapte olabilmek açısından tercih sebebidir.
Çalışma Şartları
Tam zamanlı çalışma
Yemek kartı
Yol desteği
Kurumsal eğitim ve kariyer gelişim imkânı
Çalışma Yeri: Başakşehir Tümsan Şube
- İstanbul Avrupa Yakası
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti Hakkında
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti tüm ilanlarını görMağaza Satış Danışmanı Pozisyonu Hakkında
Mağaza Satış Danışmanı pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti tarafından açılan Mağaza Satış Danışmanı ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti, Mağaza Satış Danışmanı pozisyonu için orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde adaylar arıyor. Kariyer geçmişinizde bu seviyeye uygun projeleri ve elde ettiğiniz ölçülebilir sonuçları başvuru dosyanızda detaylandırın.
Sıkça Sorulan Sorular
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti Mağaza Satış Danışmanı ilanına nasıl başvuru yapılır?
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti firmasının Mağaza Satış Danışmanı kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. İlgili birim başvurunuzu inceleyecektir.
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti Mağaza Satış Danışmanı çalışma modeli nasıl?
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti, Mağaza Satış Danışmanı kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir.
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti Mağaza Satış Danışmanı için aranan deneyim seviyesi nedir?
Gürses Dtm Paz Tic Ltd Şti, Mağaza Satış Danışmanı pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.