
İlan Künyesi
- Pozisyon
- Özel Güvenlik Görevlisi
- Lokasyon
- Türkiye
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 15 Haziran 2026
Tepe Güvenlik, bünyesine katılacak Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonu için aday aramaktadır. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 15 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
İlan Detayı
Lokasyon: BEŞİKTAŞ /AKARETLER.
CİNSİYET:ERKEK.
Şüpheli durumları tespit ederek gerekli birimlere bildirmek.
Bölgenin periyodik olarak devriye edilmesi.
Vatandaş ve esnaf ile iletişimde sakin, nazik ve çözüm odaklı olmak.
Acil durumlarda hızlı müdahale ve yönlendirme yapmak.
Aranan Nitelikler.
5188 sayılı yasa kapsamında geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip.
İletişim becerisi güçlü, temsil yeteneği yüksek.
Sunulan İmkanlar.
Başvuru.
Adaylarda Aranan Özellikler
- Açık alan / saha görevlerinde deneyimli olmak artı değer olarak kabul edilir
- Dikkatli, disiplinli ve sorumluluk bilinci yüksek
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Görev ve Sorumluluklar
- Pozisyon: Sokak / Açık Alan Güvenlik Görevlisi
- Görev Tanımı
- Sokak, cadde veya belirlenen açık alanlarda düzen ve güvenliğin sağlanması
- Yaya ve araç giriş–çıkışlarının kontrolü
- Kamera sisteminin (varsa) takibi ve olay raporlarının tutulması
Çalışma Koşulları
- Çalışma Şekli: Vardiyalı / 8 SAAT 3 VARDİYA
- Vardiyalı çalışma düzenine uygun
Özel Güvenlik Görevlisi Pozisyonu Hakkında
Özel Güvenlik Görevlisi pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Tepe Güvenlik tarafından açılan Özel Güvenlik Görevlisi ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Tepe Güvenlik bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Tepe Güvenlik, Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonu için orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde adaylar arıyor. Kariyer geçmişinizde bu seviyeye uygun projeleri ve elde ettiğiniz ölçülebilir sonuçları başvuru dosyanızda detaylandırın.
Sıkça Sorulan Sorular
Tepe Güvenlik Özel Güvenlik Görevlisi ilanına nasıl başvuru yapılır?
Tepe Güvenlik firmasının Özel Güvenlik Görevlisi kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. İlgili birim başvurunuzu inceleyecektir.
Tepe Güvenlik Özel Güvenlik Görevlisi çalışma modeli nasıl?
Tepe Güvenlik, Özel Güvenlik Görevlisi kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir.
Tepe Güvenlik Özel Güvenlik Görevlisi için aranan deneyim seviyesi nedir?
Tepe Güvenlik, Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Tepe Güvenlik - Şirket Bilgileri
Aranan Beceriler
Özel Güvenlik Görevlisi ile İlgili Diğer İlanlar
Temizlik Görevlisi (Çiğli Aosb)
İCDC İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK
Lojistik Personeli
Kitapyurdu Yayıncılık Ve İletişim A. Ş.
Ön Muhasebe Elemanı
Hakersan Banyo Aksesuarları
Özel Güvenlik Görevlisi - Kargo Halkalı - Bay
GLM GRUP
Resepsiyon Görevlisi
Panel Elektro