İlan Künyesi
- Pozisyon
- Şantiye Şefi
- Lokasyon
- Türkiye
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 3 Temmuz 2026
Mf Mimarlık, bünyesine katılacak Şantiye Şefi pozisyonu için aday aramaktadır. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 3 Temmuz 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Pozisyon Gereksinimleri
- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun
- Perakende sektöründe, özellikle kurumsal şantiye yönetiminde asgari 5 yıl deneyimli
- İletişimi kuvvetli, çözüm odaklı ve ekip içinde uyumlu çalışabilen
- Autocad, Sketchup ve MS Office programlarına bilgi sahibi
- B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi ve aktif araç kullanabilen
Bu Rolde Yürütülecek İşler
- Mağaza,ofis ve havaalanı şantiyelerinin tüm saha yönetimini üstlenmek
- Günlük ve haftalık iş programlarını oluşturmak ve uygulamayı takip etmek
- Kalite kontrol, iş güvenliği ve çevre standartlarının uygulanmasını sağlamak
- Tüm teknik uygulamaların mimari ve statik projelere uygunluğunu sağlamak
- Saha yönetiminde liderlik becerilerine sahip, sorumluluk alabilen
- Organizasyon ve zaman yönetimi yetkinliği yüksek
Pozisyon Hakkında Ek Bilgi
Saha ekipleri ve ekipmanların organizasyonunu yapmak.
Proje ilerlemesini düzenli olarak merkez ofise raporlamak.
30 yaş ve üzeri.
İnşaat teknikleri, malzeme ve ekipman bilgisi güçlü.
Şantiye Şefi Pozisyonu Hakkında
Şantiye Şefi pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Mf Mimarlık tarafından açılan Şantiye Şefi ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Mf Mimarlık bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Mf Mimarlık, Şantiye Şefi pozisyonu için orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde adaylar arıyor. Kariyer geçmişinizde bu seviyeye uygun projeleri ve elde ettiğiniz ölçülebilir sonuçları başvuru dosyanızda detaylandırın.
Sıkça Sorulan Sorular
Mf Mimarlık Şantiye Şefi ilanına nasıl başvuru yapılır?
Mf Mimarlık firmasının Şantiye Şefi kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. İlgili birim başvurunuzu inceleyecektir.
Mf Mimarlık Şantiye Şefi çalışma modeli nasıl?
Mf Mimarlık, Şantiye Şefi kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir.
Mf Mimarlık Şantiye Şefi için aranan deneyim seviyesi nedir?
Mf Mimarlık, Şantiye Şefi pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Mf Mimarlık - Şirket Bilgileri
Şantiye Şefi ile İlgili Diğer İlanlar
Müşteri Temsilcisi Asistanı
Punto Deri A.Ş.
Sosyal Hizmet Uzmanı / Sorumlu Müdür
Özel İda Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Hizmetleri
Merter Tekstil Firmasına
Marmara Muhasebe
Temizlik Görevlisi-İstanbul
Yeniçeri Grup
Backoffice Elemanı
Ahm Teknoloji İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirket