İlan Künyesi
- Pozisyon
- Üretim Planlama Şefi
- Lokasyon
- Türkiye
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 16 Haziran 2026
Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi, bünyesine katılacak Üretim Planlama Şefi pozisyonu için aday aramaktadır. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 16 Haziran 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Üstlenilecek Görevler
- Üretim emirlerin oluşturulması, üretim planlarının oluşturulması ve takibinin yapılması
- Günlük, haftalık ve aylık üretim performans raporlarının hazırlanması
- Terminlere uygun üretimin sağlanması için gerekli aksiyonların alınması
Beklenen Nitelikler
- Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun
- Üniversitelerin öncelikli olarak Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu
- ERP Sistem ortamında üretim planlama alanında asgari 3-5 yıl deneyimli
- İmalat süreçlerine ve iş akışlarına bilgi sahibi
- MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen (özellikle Excel)
- ERP/MRP sistemleri alanında deneyim sahibi
- Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
- Öncelikli olarak Avcılar, Beylükdüzü ve Hadımköy civarında yaşayan
Genel Açıklama
Termine uyum, Stok verimliliği, Üretim verimliliği raporun yapılması.
İş hazırlama süreçlerinin koordine edilmesi.
Kapasite, stok ve termin planlarını analiz ederek üretim akışını optimize edebilecek.
Üretim personelinin verimliliğinin izlenmesi ve iyileştirme önerilerinin geliştirilmesi.
Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği güçlü.
Planlama, organizasyon ve takip yönü kuvvetli.
Üretim Planlama Şefi Pozisyonu Hakkında
Üretim Planlama Şefi pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi tarafından açılan Üretim Planlama Şefi ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi, Üretim Planlama Şefi pozisyonu için orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde adaylar arıyor. Kariyer geçmişinizde bu seviyeye uygun projeleri ve elde ettiğiniz ölçülebilir sonuçları başvuru dosyanızda detaylandırın.
Sıkça Sorulan Sorular
Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi Üretim Planlama Şefi ilanına nasıl başvuru yapılır?
Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi firmasının Üretim Planlama Şefi kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. İlgili birim başvurunuzu inceleyecektir.
Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi Üretim Planlama Şefi çalışma modeli nasıl?
Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi, Üretim Planlama Şefi kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir.
Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi Üretim Planlama Şefi için aranan deneyim seviyesi nedir?
Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi, Üretim Planlama Şefi pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
Vefa Grup Kimya Tekstil Sanayi - Şirket Bilgileri
Üretim Planlama Şefi ile İlgili Diğer İlanlar
Makine Bakım Elemanı
RİVA GRUP HAZIR GIDA PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ