
İlan Künyesi
- Pozisyon
- E Ticaret Operasyon Personeli
- Lokasyon
- İstanbul
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 2 Temmuz 2026
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş, İstanbul lokasyonunda görev yapacak E Ticaret Operasyon Personeli arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 2 Temmuz 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren dinamik ve yenilikçi bir şirket için Personel Elemanı arıyoruz.Bu pozisyon ağırlıklı olarak sipariş hazırlama, paketleme, kargo süreçleri ve günlük e-ticaret operasyonlarının yürütülmesini kapsamaktadır. Dijital pazarlama, reklam yönetimi veya kategori yöneticiliği pozisyonu değildir.
Genel Nitelikler
- Üniversite mezunu
- İşyerinde çalışma modeline uyum sağlayabilecek
- Hızlı ve pratik çalışabilecek
Rol ve Sorumluluklar
- Online ?Sipariş hazırlama ve kargo süreçlerinde görev alabilecek.
- Pazar yerlerinden gelen siparişleri takip edebilecek.
- Kargo firmalarıyla günlük operasyonu yürütebilecek.
- Ürün kontrolü, stok paketleme ve sevkiyat süreçlerinde dikkatli çalışabilecek.
- Bilgisayar kullanımına hakim, temel düzeyde Excel bilgisine sahip.
- Ticimax gibi E-ticaret panellerini kullanabilecek veya kısa sürede öğrenebilecek.
- Hızlı, pratik ve düzenli çalışabilecek.
- Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
- Takım çalışmasına yatkın
Aday Kriterleri
| Eğitim Seviyesi | Üniversite(Mezun) |
| Deneyim | Tecrübeli / Tecrübesiz |
Pozisyon Bilgileri
| Çalışma Şekli | Tam Zamanlı |
| Çalışma Modeli | İş Yerinde |
| Lokasyon | İstanbul |
| Pozisyon Seviyesi | Eleman |
E Ticaret Operasyon Personeli Pozisyonu Hakkında Bilgiler
Pozisyon Profili
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş, İstanbul merkezinde E Ticaret Operasyon Personeli pozisyonu için aday aramaktadır. Bu görev, şirketin İstanbul operasyonlarında aktif rol üstlenmeyi gerektirmektedir. Beklenen deneyim seviyesi: orta seviye (2-5 yıl).
Aranan Temel Yetkinlikler
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş tarafından E Ticaret Operasyon Personeli pozisyonu için belirtilen temel beklentiler arasında takım çalışmasına yatkınlık ve Excel kullanım yetkinliği yer almaktadır. Bu yetkinliklere sahip adaylar değerlendirme sürecinde öne çıkacaktır.
Çalışma Ortamı
E Ticaret Operasyon Personeli pozisyonu tam zamanlı çalışma düzeninde planlanmıştır. İstanbul ofisinde hafta içi mesai saatleri içinde görev yapılması beklenmektedir.
Kariyer Perspektifi
E Ticaret Operasyon Personeli pozisyonu, NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş bünyesinde profesyonel gelişim fırsatı sunan bir kadrodur. Deneyim biriktirdikçe üst pozisyonlara ilerleme ve uzmanlık alanında derinleşme imkanı bulunmaktadır.
Çalışma Koşulları ve Detaylar
Başvuru İpuçları
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş tarafından açılan E Ticaret Operasyon Personeli ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
İstanbul ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu E Ticaret Operasyon Personeli pozisyonu için, İstanbul bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş E Ticaret Operasyon Personeli ilanına nasıl başvuru yapılır?
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş firmasının E Ticaret Operasyon Personeli kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Yönlendirme NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş kariyer portalına yapılmaktadır.
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş E Ticaret Operasyon Personeli çalışma modeli nasıl?
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş, E Ticaret Operasyon Personeli kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri İstanbul olarak planlanmaktadır.
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş E Ticaret Operasyon Personeli için aranan deneyim seviyesi nedir?
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş, E Ticaret Operasyon Personeli pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
NOVANA GİYİM SAN. VE TİC.A.Ş - Şirket Bilgileri
İstanbul Hakkında
Türkiye'nin en büyük şehri ve iş merkezi. Finans, teknoloji ve medya sektörlerinde lider konumda.
E Ticaret Operasyon Personeli ile İlgili Diğer İlanlar
İnşaat Mühendisi
OTOMATİK OTOPARK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Mersin Toroslar'da 3 Yaşındaki Çocuğum İçin Bebek - Çocuk Bakıcısı Arıyoruz
Ev Yardımcısı Arıyoruz
Grafik Tasarımcı
ILGIN YAPI MALZ LTD ŞTi
Müşteri Hizmetleri Uzmanı
Erensan Isı Cihazları Pazarlama ve Servis A.Ş.