İlan Künyesi
- Pozisyon
- İhracat Operasyon Uzmanı
- Lokasyon
- İstanbul
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 2 Temmuz 2026
Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti, İstanbul lokasyonunda görev yapacak İhracat Operasyon Uzmanı arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 2 Temmuz 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, uluslararası ticaret süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilecek, detaylara önem veren ve analitik düşünme yeteneğine sahip bir İhracat Operasyon Uzmanı arıyoruz. Bu pozisyonda, ihracat operasyonlarının tüm aşamalarında aktif rol alacak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak süreçlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayacaksınız. İleri düzeyde İngilizce ve Arapça bilgisi ile uluslararası müşterilerle etkili iletişim kurabilecek, dinamik bir çalışma ortamında yer alacak bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
- En az 3, en fazla 5 yıl İhracat Operasyon Uzmanı pozisyonunda deneyim
- İleri düzeyde İngilizce ve Arapça bilgisine sahip
- Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü
- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen
- İhracat yönetimi ve işlemleri konusunda bilgi sahibi
- ERP sistemleri, özellikle Logo ERP ve ERP Lojistik konularında deneyim
- Sipariş takibi süreçlerinde deneyimli
- B sınıfı sürücü belgesine sahip
- İşyerinde çalışma modeline uyum sağlayabilecek
Rol ve Sorumluluklar
- İhracat operasyon süreçlerinin planlanması ve yönetilmesi
- Uluslararası müşterilerle etkili iletişim kurarak, müşteri memnuniyetini sağlamak
- İhracat işlemlerinin yasal mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi
- ERP sistemleri üzerinden siparişlerin takibi ve yönetimi
- MS Office programları ile raporlama ve analiz yapabilme
- İhracat belgelerinin hazırlanması ve kontrolü
- Gümrük işlemlerinin takibi ve koordinasyonu
- İhracat süreçlerinde karşılaşılan sorunların çözümü için hızlı ve etkili çözümler geliştirmek
- Takım çalışmasına yatkınlık ve iletişim becerileri yüksek
- Planlama ve organizasyon yeteneklerini kullanarak süreçlerin verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak
- İş İngilizcesi ve Arapça dil becerilerini kullanarak uluslararası yazışmaların yürütülmesi
Aday Kriterleri
| Eğitim Seviyesi | Üniversite(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Yüksek Lisans(Öğrenci) |
| Deneyim | 3 - 5 yıl arası |
| Yabancı Dil | İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri), Arapça(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri) |
| Ehliyet | B |
Pozisyon Bilgileri
| Çalışma Şekli | Tam Zamanlı |
| Çalışma Modeli | İş Yerinde |
| Lokasyon | İstanbul |
| Pozisyon Seviyesi | Uzman |
İhracat Operasyon Uzmanı Pozisyonu Hakkında
İhracat Operasyon Uzmanı pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti tarafından açılan İhracat Operasyon Uzmanı ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
İstanbul ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu İhracat Operasyon Uzmanı pozisyonu için, İstanbul bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti İhracat Operasyon Uzmanı ilanına nasıl başvuru yapılır?
Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti firmasının İhracat Operasyon Uzmanı kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Yönlendirme Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti kariyer portalına yapılmaktadır.
Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti İhracat Operasyon Uzmanı çalışma modeli nasıl?
Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti, İhracat Operasyon Uzmanı kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri İstanbul olarak planlanmaktadır.
Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti İhracat Operasyon Uzmanı için aranan deneyim seviyesi nedir?
Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti, İhracat Operasyon Uzmanı pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Birlik İnş Mobilya Dekor Tur. San. ve Tic.Ltd.Şti - Şirket Bilgileri
İstanbul Hakkında
Türkiye'nin en büyük şehri ve iş merkezi. Finans, teknoloji ve medya sektörlerinde lider konumda.
İhracat Operasyon Uzmanı ile İlgili Diğer İlanlar
Mersin Toroslar'da 3 Yaşındaki Çocuğum İçin Bebek - Çocuk Bakıcısı Arıyoruz
Ev Yardımcısı Arıyoruz
Müşteri Hizmetleri Uzmanı
Erensan Isı Cihazları Pazarlama ve Servis A.Ş.
Ön Muhasebe Elemanı
KALELİ YATIRIM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
Depo Sorumlusu
ZDS ÖZÇELİK MARKET VE GIDA TİC. LTD. ŞTİ.