
İlan Künyesi
- Pozisyon
- Şoför / Sürücü
- Lokasyon
- İstanbul
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 5 Temmuz 2026
LERRA CLİNİC, İstanbul lokasyonunda görev yapacak Şoför / Sürücü arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 5 Temmuz 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Pozisyonun Kapsamı
- Zaman yönetimi becerisine sahip
- Şirket araçlarını güvenli ve zamanında kullanarak misafirlerimizin teslimatını gerçekleştirmek
- Teslimat rotalarını etkili bir şekilde planlamak ve zamanında teslimatı sağlamak
Başvuru Kriterleri
- İstanbul / Bağcılar ' da bulunan sağlık turizm acentamızda çalışacak deneyimliŞoför çalışma arkadaşları aramaktayız
- D sınıfı ehliyet sahibi
- Sağlık sektör deneyimi bulunan
- Öncelikli olarak bağcılar ve çevresinde yaşayan
- Trafik kurallarına bilgi sahibi
- Temel araç bakımı konusunda bilgi sahibi
- Değişken mesai düzenine uyum sağlayabilen
- Sadece yukarıdaki belge ve niteliklere sahip adayların fotoğraflı güncel cv ile başvurmasını önemle rica ederiz
- Eğitim Seviyesiİlk Öğretim(Mezun)
- Deneyim2 - 5 yıl arası
- EhliyetD
- Askerlik DurumuYapıldı, Muaf
Çalışma Düzeni
- Çalışma ŞekliTam Zamanlı
İşveren Bilgilendirmesi
Şoförler için İbb kartı güncel olan.
Src belgesine sahip.
Psikoteknik belgesine sahip.
Mercedes Vito araç kullanabilecek.
İyi iletişim becerilerine sahip.
Kişisel hijyen ve bakımına önem veren.
İş Tanımı.
Trafik kurallarına uygun bir şekilde araç kullanmak.
Araç bakımını düzenli olarak yapmak.
Teslimat sırasında müşteri ile iletişim kurarak profesyonel bir hizmet sunmak.
Çalışma Modeliİş Yerinde.
Lokasyonİstanbul.
Şoför / Sürücü Pozisyonu Hakkında
Şoför / Sürücü pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
LERRA CLİNİC tarafından açılan Şoför / Sürücü ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve LERRA CLİNİC bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
İstanbul ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu Şoför / Sürücü pozisyonu için, İstanbul bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve LERRA CLİNİC ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
LERRA CLİNİC Şoför / Sürücü ilanına nasıl başvuru yapılır?
LERRA CLİNİC firmasının Şoför / Sürücü kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Yönlendirme LERRA CLİNİC kariyer portalına yapılmaktadır.
LERRA CLİNİC Şoför / Sürücü çalışma modeli nasıl?
LERRA CLİNİC, Şoför / Sürücü kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri İstanbul olarak planlanmaktadır.
LERRA CLİNİC Şoför / Sürücü için aranan deneyim seviyesi nedir?
LERRA CLİNİC, Şoför / Sürücü pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
LERRA CLİNİC - Şirket Bilgileri
İstanbul Hakkında
Türkiye'nin en büyük şehri ve iş merkezi. Finans, teknoloji ve medya sektörlerinde lider konumda.
Şoför / Sürücü ile İlgili Diğer İlanlar
Satın Alma Yönetici Yardımcısı
POLİN KİMYA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Müşteri Deneyimi Uzmanı
Minik Terzi
Kocaeli'de Temizlikçi Arıyoruz
Donatım Dizayn Teknikeri
URSA TERSANESİ
Bilgisayar Montaj Elemanı
TULİ PREMIUM BİLGİSAYAR SERVİSİ ANONİM ŞİRKETİ