
İlan Künyesi
- Pozisyon
- Depo Görevlisi
- Lokasyon
- İzmir
- Çalışma Şekli
- Tam Zamanlı
- Deneyim
- Orta Seviye (2-5 Yıl)
- Yayın Tarihi
- 4 Temmuz 2026
EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, İzmir lokasyonunda görev yapacak Depo Görevlisi arıyor. tam zamanlı olarak çalışılacak, orta seviye (2-5 yıl) düzeyinde deneyim beklenen bu pozisyon aktif olarak başvuruya açıktır. İlan 4 Temmuz 2026 tarihinde yayına alınmıştır.
İş Tanımı
Genel Açıklama
Dikkatli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip.
İş Tanımı.
Gelen malzemelerin teslim alınması ve kayıt altına alınması.
Depo içinde malzemelerin düzenli bir şekilde depolanması ve etiketlenmesi.
Çalışma Modeliİş Yerinde.
Lokasyonİzmir.
Pozisyon SeviyesiMavi yaka.
Açık Pozisyon2 kişi.
Üstlenilecek Görevler
- Büyümekte olan şirketimize depo Görevlisi, depo operasyonlarını yöneten ve depo içindeki malzemelerin düzenli bir şekilde depolanmasını sağlayan önemli bir pozisyondur
- Buicisi veya depo so pozisyon, depo yönetrumlusu tarafından verilen talimatları yerine getirir ve depo içindeki envanterin düzenli bir şekilde takibini yapar
- Sevki yapılacak ürünlerin hazırlanması ve araçlara yüklenmesi
- Depo envanterinin düzenli olarak kontrol edilmesi ve raporlanması
- Depo içi güvenlik kurallarına uyulmasının sağlanması
Beklenen Nitelikler
- Ekip içinde uyumlu çalışabilen
- Tedarik zinciri ve lojistik süreçlerine bilgi sahibi
- Erkek aday
- Karabağlar-Sarnıç-Yeşilyurt-Gaziemir -Cumaovası-Menderes çevresinde yaşayan
- Eğitim Seviyesiİlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun), Üniversite(Mezun)
- DeneyimTecrübesiz
- Askerlik DurumuYapıldı, Tecilli
Pozisyon Koşulları
- Çalışma ŞekliTam Zamanlı
Depo Görevlisi Pozisyonu Hakkında
Depo Görevlisi pozisyon rehberine gitBaşvuru İpuçları
EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından açılan Depo Görevlisi ilanına başvurunuzda, bu pozisyona özel deneyimlerinizi ve EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bünyesinde nasıl katkı sağlayabileceğinizi somut örneklerle açıklayın.
İzmir ilinde tam zamanlı olarak çalışacağınız bu Depo Görevlisi pozisyonu için, İzmir bölgesindeki iş piyasası dinamiklerini araştırmanız ve EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ofisine ulaşım planınızı hazırlamanız faydalı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular
EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Depo Görevlisi ilanına nasıl başvuru yapılır?
EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firmasının Depo Görevlisi kadrosuna katılmak için bu sayfadaki başvuru bağlantısını kullanabilirsiniz. Yönlendirme EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kariyer portalına yapılmaktadır.
EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Depo Görevlisi çalışma modeli nasıl?
EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Depo Görevlisi kadrosu için tam zamanlı çalışma düzeni belirlemiştir. Görev yeri İzmir olarak planlanmaktadır.
EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Depo Görevlisi için aranan deneyim seviyesi nedir?
EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Depo Görevlisi pozisyonunda orta seviye (2-5 yıl) seviyesinde aday tercih etmektedir. Tam liste ilan detayında mevcuttur.
Başvurunuz ilanın kaynağındaki sayfada tamamlanır.
EVVON PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - Şirket Bilgileri
İzmir Hakkında
Ege'nin incisi. Liman şehri, ticaret ve turizm merkezi. Yaşam kalitesi yüksek.
Depo Görevlisi ile İlgili Diğer İlanlar
Mağaza Müdürü (Gaziantep)
COLIN'S
Depo Elemanı
NM DIŞ TİCARET PAZ. LTD. ŞTİ.
Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı
YAY DEPOLAMA LOJİSTİK ENERJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ